Товарна біржа

Буковинська Універсальна Біржа
Головна | Новини | Підписатись на канал новин: RSS 
 
Субота, 21.09.2019, 06:36
                                                                                              
Меню сайту
Пошук
Інформувати
Повідомте партнера про інформацію із сайту біржі. Йому буде надіслано інтернет-адресу на поточну сторінку.
Головна » Статті » Повідомлення біржі

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2019 р. ресурсами ЛГ Сторожинецького району

ТБ “Буковинська Універсальна Біржа” оголошує проведення загальних електронних аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2019 року ресурсами лісових господарств Сторожинецького району.

Аукціонна сесія по ДП «Сторожинецьке ЛГ», ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» розпочнеться 30 серпня 2019 року об 11:00 годині.

Аукціонні торги відбудуться в електронній формі за веб-адресою: https://em.bue.cv.ua/. Початок торгів об 11:00 год. 30 серпня 2019 р.

В торгах можуть приймати участь лише суб’єкти господарської діяльності, що мають власне деревообробне виробництво.

Для участі в торгах необхідно бути акредитованим в системі торгів "Електронний майданчик" (надати на біржу документи, згідно п. 6.3 Регламенту, укласти угоду, отримати логін та пароль для доступу).

Документи, необхідні для проведення первинної акредитації:

1) нотаріально засвідчена копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, чи Витяг;
2) нотаріально засвідчені копії установчих документів (Статут, Положення);
3) довіреність уповноваженим особам Покупця з повноваженнями на участь в торгах та на підписання договорів купівлі-продажу;
4) копію паспорту та ідентифікаційного коду уповноваженої особи;
5) копія дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при лісопильному та стругальному виробництві;
6) довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній завершений квартал;
7) довіреності уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціонних торгах та на підписання договорів купівлі-продажу.
8) заява для акредитації на ЕМ.

Заява для участі в торгах по бажаних лотах подається тільки в електронному вигляді через сайт ЕМ https://em.bue.cv.ua/.

Перед початком роботи з оновленою системою Електронного майданчику рекомендуємо почистити кеш-пам'ять вашого браузера (згідно інструкцій Chrome, Opera, Safari, чи ін.).

Для затвердження заяви на участь, необхідно надіслати на електронну пошту біржі comex.bue@gmail.com наступні документи: 1) копію довідки про переробку деревини за попередній квартал; 2) підтвердження оплати реєстраційного та гарантійного внесків. Гарантійний внесок у розмірі 5% від початкової вартості заявлених лотів та реєстраційний внесок 480 грн. з ПДВ на рахунок ТБ “Буковинська універсальна біржа” р/р 26003300536075, МФО 356334 в Філії - ЧОУ АТ "Ощадбанк", код ЄДРПОУ 36294186.

Прийом заявок на участь припиняється за один день до їх проведення, о 17:00 год.

Довідки за телефоном (0372)53-43-46, 56-72-50, (0372)90-05-50, ел. пошта comex.bue@gmail.com.

Регламент організації та проведення аукціонних торгів з продажу необробленої деревини на електронній торговій системі ТБ "Буковинська Універсальна Біржа".

Реєстр лотів на аукціонні торги 30 серпня 2019 р.

Викачати з сервера ]

Категорія: Повідомлення біржі | Додав: Admin (20.08.2019)
Переглядів: 51

Copyright BUE © 2019
   Яндекс.Метрика