Товарна біржа

Буковинська Універсальна Біржа
Головна | Новини | Підписатись на канал новин: RSS 
 
Субота, 21.09.2019, 07:30
                                                                                              
Меню сайту
Пошук
Інформувати
Повідомте партнера про інформацію із сайту біржі. Йому буде надіслано інтернет-адресу на поточну сторінку.
Головна » Статті » Повідомлення біржі

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2019 р. ресурсами ЛГ Вижницькому району

ТБ “Буковинська Універсальна Біржа” оголошує проведення загальних електронних аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2019 року ресурсами лісових господарств Вижницькому району.

Аукціонна сесія по ДП "Берегометське ЛМГ" та ДП "Вижницький держпецлісгосп АПК" розпочнеться 10 вересня 2019 року об 11:00 годині.

Аукціонні торги відбудуться в електронній формі за веб-адресою: https://em.bue.cv.ua/. Початок торгів об 11:00 год. 10 вересня 2019 р.

В торгах можуть приймати участь лише суб’єкти господарської діяльності, що мають власне деревообробне виробництво.

Для участі в торгах необхідно бути акредитованим в системі торгів "Електронний майданчик" (надати на біржу документи, згідно п. 6.3 Регламенту, укласти угоду, отримати логін та пароль для доступу).

Документи, необхідні для проведення первинної акредитації:

1) нотаріально засвідчена копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, чи Витяг;
2) нотаріально засвідчені копії установчих документів (Статут, Положення);
3) довіреність уповноваженим особам Покупця з повноваженнями на участь в торгах та на підписання договорів купівлі-продажу;
4) копію паспорту та ідентифікаційного коду уповноваженої особи;
5) копія дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при лісопильному та стругальному виробництві;
6) довідка за підписом керівника суб’єкта господарювання щодо обсягів фактично переробленої необробленої деревини за попередній завершений квартал;
7) довіреності уповноваженим особам покупця з повноваженнями на участь в аукціонних торгах та на підписання договорів купівлі-продажу.
8) заява для акредитації на ЕМ.

Заява для участі в торгах по бажаних лотах подається тільки в електронному вигляді через сайт ЕМ https://em.bue.cv.ua/.

Перед початком роботи з оновленою системою Електронного майданчику рекомендуємо почистити кеш-пам'ять вашого браузера (згідно інструкцій Chrome, Opera, Safari, чи ін.).

Для затвердження заяви на участь, необхідно надіслати на електронну пошту біржі comex.bue@gmail.com наступні документи: 1) копію довідки про переробку деревини за попередній квартал; 2) підтвердження оплати реєстраційного та гарантійного внесків. Гарантійний внесок у розмірі 5% від початкової вартості заявлених лотів та реєстраційний внесок 480 грн. з ПДВ на рахунок ТБ “Буковинська універсальна біржа” р/р 26003300536075, МФО 356334 в Філії - ЧОУ АТ "Ощадбанк", код ЄДРПОУ 36294186.

Прийом заявок на участь припиняється за один день до їх проведення, о 17:00 год.

Довідки за телефоном (0372)53-43-46, 56-72-50, (0372)90-05-50, ел. пошта comex.bue@gmail.com.

Регламент організації та проведення аукціонних торгів з продажу необробленої деревини на електронній торговій системі ТБ "Буковинська Універсальна Біржа".

Реєстр лотів на аукціонні торги 10 вересня 2019 р.

Викачати з сервера ]

Категорія: Повідомлення біржі | Додав: Admin (30.08.2019)
Переглядів: 43

Copyright BUE © 2019
   Яндекс.Метрика