Товарна біржа

Буковинська Універсальна Біржа
Головна | Новини | Підписатись на канал новин: RSS 
 
Четвер, 18.10.2018, 11:24
                                                                                              
Меню сайту
Пошук
Інформувати
Повідомте партнера про інформацію із сайту біржі. Йому буде надіслано інтернет-адресу на поточну сторінку.
Головна » Статті » Повідомлення біржі

Інформаційне повідомлення по роботі Електронного майданчика 08.02.2016 р.

Інформаційне повідомлення

08 лютого 2017 р., стався програмний збій в роботі Електронного майданчика ТБ «Буковинська універсальна біржа». Близько 15 години дня сервер піддався зловмисній атаці, тому протягом більше тридцяти секунд не відповідав на запити користувачів, вони не могли торгуватись, що стало причиною викривлення результатів торгів.

З цієї причини та враховуючи скарги учасників торгів, керівництвом біржі прийнято рішення визнати торги на Електронному майданчику, що відбувались 08 лютого 2017 р., недійсними по наступних лотах:

            №1539 – продавець ДП «Сторожинецьке ЛГ»;

            №1540 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ»;

            №1542 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ»;

            №1546 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ»;

            №1547 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ»;

            №1548 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ»;

            №1549 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ».

Товари, що реалізовувались в зазначених лотах можуть бути виставлені продавцями повторно. Реєстраційні внески всіх покупців-учасників торгів будуть враховані біржею при наступних торгах. Біржові збори по даним лотам, котрі вже сплачені, будуть повернуті як помилково перераховані суми.

Торгівля по лотах №1543, 1544, 1545 – продавець ДП «Чернівецьке ЛГ», від 08 листопада 2017 р. визнається як така, що відбулась згідно Регламенту, оскільки по ньому приймав участь тільки один покупець (продаж автоматично зараховується учаснику по стартовій ціні).

Просимо всіх користувачів ЕМ, при виникненні будь-яких проблем повідомляти якнайскоріше про такі події на електронну пошту comex.bue@gmail.com, з додаванням знімків екрану, чи іншого документального підтвердження.

Увага! Буковинською Універсальною Біржею розробляється принципово новий механізм торгівлі на Електронному майданчику, згідно якого, аукціон не буде завершуватись чітко о 15:00 год., а завершиться тільки тоді, якщо протягом 3 хвилин від часу внесення останньої цінової пропозиції не надійшла більша цінова пропозиція від учасників.

За кілька днів на сайті будуть опубліковані тестові лоти, до торгів по яким запрошуються без оплати всі бажаючі. Детальна інструкція та оновлений Регламент Електронного майданчика буде опубліковано на наступному тижні.

Також приймаються на розгляд пропозиції по покращенню роботи Електронного Майданчика.

Просимо вибачення за принесені незручності, які стались не з вини біржі.  

 

Категорія: Повідомлення біржі | Додав: Admin (09.02.2017)
Переглядів: 180

Copyright BUE © 2018
   Яндекс.Метрика