Товарна біржа

Буковинська Універсальна Біржа
Головна | Новини | Підписатись на канал новин: RSS 
 
Понеділок, 18.11.2019, 13:19
                                                                                              
Меню сайту
Пошук
Інформувати
Повідомте партнера про інформацію із сайту біржі. Йому буде надіслано інтернет-адресу на поточну сторінку.
Головна » Статті » Повідомлення біржі

Відбулось засідання Аукціонного комітету з продажу необробленої деревини. Публікація змін в порядку реалізації.

23  серпня 2016 р. відбулось засідання Аукціонного комітету з продажу необробленої деревини ТБ "Буковинська універсальна біржа". 

Оприлюднюємо важливу інформацію щодо порядку торгівлі необробленою деревиною на базі нашої біржі, по результатам даного засідання.

- Затверджено графік проведення загальних аукціонів з реалізації необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2016 р. Ознайомитись можна за посиланням: http://bue.cv.ua/publ/povidomlennja_birzhi/utochnenij_grafik_iv_kvartalu_2016_roku/1-1-0-73 

- Одним із питань була пропозиція, щодо зміни величини кроку торгу. Постановили: залишити вартість кроку торгу на необроблену деревину без змін.

- Внесено зміни в п. 5.1.Регламенту відкритих публічних (аукціонних) торгів на електронному майданчику ТБ «Буковинська універсальна біржа». Відповідно, теперішня редакція має наступний зміст: "5.1. Уразі незаключення договору купівлі-продажу між Покупцем та Продавцем у термін 10 робочих днів, за повідомленням Продавця, Покупець не допускається до участі в торгах на ЕМ строком на 3 місяці." А також, абзац другий попереднього Регламенту "У випадку повторного порушення Регламенту Покупець назавжди позбавляється права участі в торгах на ЕМ" — вилучено. Дані зміни вступають в дію з 01 вересня 2016 р. Нова редакція Регламенту ЕМ доступна за посиланням: http://bue.cv.ua/load/0-0-0-79-20.

- Представником від біржі озвучена можливість впровадження на Електронному майданчику віртуального гаманця учасника-покупця. Така система надасть змогу одноразовим платежем від учасника вносити достатню суму коштів для використання їх в подальшому, автоматично, як реєстраційні та гарантійні внески для участі в аукціонних торгах на ЕМ, а також для оплати біржового збору. Даний механізм буде розроблятись як процедурно, так і технічно та в майбутньому буде затверджено Аукціонним комітетом біржі. Пропозиції від учасників по роботі і вдосконалення ЕМ приймаються на електронну адресу біржі: comex.bue@gmail.com

- Внесено уточнення в текст довідки щодо обсягів переробленої деревини за попередній квартал, яка подається учасником разом із заявою на участь в аукціонних торгах. Оновлена довідка за посиланням: http://bue.cv.ua/load/0-0-0-6-20

- За пропозицією представника Чернівецького ОУЛМГ внесено в перелік обов'язкових документів, що надаються для участі в аукціонних торгах з продажу необробленої деревини, копію Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при лісопильному та стругальному виробництві. Такі документи підтверджують правомірність учасника торгів купляти необроблену деревину, відповідно до пункту 1.6 Положення про організацію та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини, затвердженого Наказом Держкомлісгоспу №42 від 19.02.2007 р., де вказується, що "покупець - суб'єкт господарської діяльності незалежно від форми власності, резидент України, який бажає придбати необроблену деревину для забезпечення потреб власного деревообробного виробництва..."  Дана пропозиція затверджена Аукціонним комітетом, про що внесено зміни в Регламент, які вступають в дію з 1 листопада 2016 р. Тобто, для участі в аукціонних торгах з реалізації необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2017 р. даний документ буде вимагатись обов'язково.

- За пропозицією представника деревообробників Вижницького району внесено зміни в Регламент про організацію та проведення аукціонних торгів з продажу необробленої деревини на ТБ "Буковинська універсальна біржа", якими встановлюються обмеження кількості кроків на підняття ціни по хвойних породах на аукціонах. П. 3.6 Регламенту доповнено текстом: «З метою запобігання недобросовісної конкуренції та необґрунтованого зростання ціни, при збільшенні вартості лоту по хвойних породах більше 30 кроків, торги по даному лоту призупиняються, а наступні дії з цим лотом визначаються Продавцем (замовником торгів)». Дані зміни вступають в дію з 01 вересня 2016 р.

 

Категорія: Повідомлення біржі | Додав: Admin (31.08.2016)
Переглядів: 465

Copyright BUE © 2019
   Яндекс.Метрика