Товарна біржа

Буковинська Універсальна Біржа
Головна | Новини | Підписатись на канал новин: RSS 
 
Четвер, 18.10.2018, 12:28
                                                                                              
Меню сайту
Пошук
Інформувати
Повідомте партнера про інформацію із сайту біржі. Йому буде надіслано інтернет-адресу на поточну сторінку.
Головна » Статті » Повідомлення біржі

Відбулось засідання Аукціонного комітету з реалізації необробленої деревини

15 листопада 2017 р. відбулось засідання Аукціонного комітету з реалізації необробленої деревини на базі ТБ "Буковинська універсальна біржа".

Питання, що обговорювались були:

- Затвердження узгодженого графіку проведення квартальних  торгів з реалізації необробленої деревини. Ознайомитись можна за посиланням: Узгоджений з Чернівецьким ОУЛМГ графік проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2018 року в Чернівецькій області.

- Накладення штрафних санкцій на порушників Регламенту проведення аукціонних торгів. Учасники - переможці торгів, котрі відмовились укладати угоди по результатам аукціонів оштрафовані на суми гарантійних внесків по виграним лотам.

- Внесення змін до Регламенту організації та проведення аукціонних торгів з продажу ресурсу необробленої деревини, заготовленої державними підприємствами, в електронній формі  за допомогою електронної торгової системи Товарної біржі «Буковинська універсальна біржа». Враховуючи звернення та аргументи лісових господарств - замовників, щодо затяжної процедури реалізації необробленої деревини, котра вже фактично знаходиться на складах і готова до відвантаження покупцям, запропоновано уточнити категорії аукціонних торгів, а саме: "квартальні аукціонні торги – аукціонні торги, котрі відбуваються один раз в квартал, обсягами деревини планової заготівлі кварталу, наступного за часом проведення таких торгів, та проводяться згідно графіку Держлісагенства" та "постійно діючі аукціонні торги – електронні аукціонні торги, на котрих реалізовуються обсяги додаткових ресурсів необробленої деревини, наявних у лісових господарствах, та відбуваються як додаткові аукціонні сесії квартальних торгів". Відповідно внесено зміни в п. 4.6.1. "Не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення квартальних електронних аукціонних торгів, або не пізніше ніж за 3 дня до проведення постійно діючих електронних аукціонних торгів, оприлюднити інформацію про їх проведення на сайті Біржі,...". Також запропоновано посилити відповідальність недобросовісних покупців - учасників торгів, котрі у випадку не укладення договору із продавцем за результатами аукціону, окрім штрафування на суму гарантійного внеску також будуть недопущені  до торгів на ЕМ на 3 місяці, за рішенням Аукціонного комітету. Про що внесено зміни в п. 13.5. Регламенту. Завантажити нову редакцію можна в "Каталозі документів", або за посиланям Регламент аукціонних торгів з продажу необробленої деревини на Електронному Майданчику ТБ "БУБ" (редакція від 27.11.2017 р.). Зміни вступають в дію з 27 листопада 2017 р.

 

Категорія: Повідомлення біржі | Додав: Admin (21.11.2017)
Переглядів: 261

Copyright BUE © 2018
   Яндекс.Метрика